I only get $40 per on the bottom 2 in the OP's first picture. And with about 12 core buyers in the same town that you and I both sell into- it keeps the buyers as honest as possible.. so prices have to be competitive. If your core buyer pays $60 and mine pays $40.. I can just literally go around the corner and sell them at $60 vs $40.
Bookmarks