There are companies on the internet that pay their "core" price on everything you send them, I can't be specific but I'd imagine 5 bucks per unit would add up really fast.
![]() |
There are companies on the internet that pay their "core" price on everything you send them, I can't be specific but I'd imagine 5 bucks per unit would add up really fast.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks