The cost of propane if bought by the gallon should be the same as unleaded gas in your area. A 100 lb propane will hold 26.4 gallons of propane which in today's market translates into about 78 bucks plus there labor cost to fill it. Gases are a very very very competitive industry shop around and find the lowest cost every gas business is pretty much the same. They all provide gases at a certain cost.
Bookmarks