I would sell them whole. I have never taken them apart does not seem worth the time if you can sell whole unit as is. In my area they sell for .30 per lb
![]() |
I would sell them whole. I have never taken them apart does not seem worth the time if you can sell whole unit as is. In my area they sell for .30 per lb
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks