Actually Rog, if I could get $0.40-50/lb, I'd only need 300-400,000 lol. Either way better get drinkin that mtn dew.
![]() |
Actually Rog, if I could get $0.40-50/lb, I'd only need 300-400,000 lol. Either way better get drinkin that mtn dew.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks