ok here is the game i killed.
Here is the inside on the scale
now .79 ounces at $4 a pound is only $.20 each
now if they sell for memory price of $15 a pound you could get about $.75 each.
Need a bigger buyer than me to tell us what grade these would be. I know there is a thread somewhere with these in it.
Bookmarks