It might be bad for you but does it in reality effect you? Not really all these people prove it that they eat it every meal everyday. I have fast food once or twice a week and I would say its cheaper than packing or cooking at home. For example 2 burgers and a fry for 3.20. Just your electricity for heating your oven or whatever is going to be a $1 plus time and your own food.
Bookmarks