Up until now it's been worth taking it in as, I have always got around £1.30 per kg which if my maths is correct is about $1 per pound but now it's less than half of that. It's no work to take it in as is, my van is full of it every day all I do is bag it up and take it in every couple of months. Might just have to suffer the loss
Bookmarks