I would pay $4 for each unit then deduct $20 for the time and fuel its going to take me to drive them 50 crt's to goodwill.
![]() |
I would pay $4 for each unit then deduct $20 for the time and fuel its going to take me to drive them 50 crt's to goodwill.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks