$98 / 1500lbs = .065/lb
That seems really low. What do you get per ton?
![]() |
$98 / 1500lbs = .065/lb
That seems really low. What do you get per ton?
Faith x Needs = Motivation
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks